Czas realizacji zamówienia

CZAS WYSYŁKI  WIĘKSZOŚCI PRODUKTÓW WYNOSI DO 2-4 DNI ROBOCZYCH.

Szczegółowy czas wysyłki podany jest przy każdym produkcie.

 


Paczki wysyłamy w dni robocze, od poniedziałku do piątku.                            
Proszę pamiętać, że weekend wydłuża czas realizacji zamówienia, gdyż sobota i niedziela nie są dniami roboczymi.

Czas dostawy wysłanego produktu:
- w przypadku firmy kurierskiej DPD jest to następny dzień roboczy po wyjściu paczki z magazynu.

W przypadku płatności przelewem, termin realizacji zamówienia wydłuża się o czas zaksięgowania przelewu na naszym koncie. Status zamówienia można sprawdzić logując się na indywidualne konto klienta, a także pod linkiem otrzymanym w e-mailu w dniu wysyłki.

Może się zdarzyć, że zamówionego towaru nie będziemy mieli na stanie (w magazynie sklepu). Oczywiście wszystkie wystawione w sklepie towary mamy dostępne do ręki. Może się jednak zdarzyć sytuacja, gdy nastąpi zakup przedmiotu np. przez serwis aukcyjny Allegro lub poprzez wizytę osobistą w w siedzibie naszego sklepu i równoczesne złożenie zamówienia przez sklep internetowy Anedo.pl. W takim przypadku, możemy nie mieć wystarczającej ilości danego produktu i proces zamówienia wydłuży się o kilka dni. Gdyby wystąpiła taka sytuacja, oczywiście bezzwłocznie Klient zostanie o tym poinformowany.

Uwaga! Aby ułatwić Ci odbiór przesyłki w dzień dostawy, otrzymasz również e-mail od firmy kurierskiej z numerem kontaktowym do kuriera doręczającego przesyłkę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium